Zpráva z Projektového dne

By Ivana Minářová on Leden 24, 2013 in Akce ve školce with No Comments

28. listopadu 2012 se v naší mateřské škole konal Projektový den „Škola v Evropě, Evropa ve škole“. MŠ Synkova se účastnila programem „Cestujeme po Evropě“. Předkládáme vám k nahlédnutí výstupní zprávu Národní agentury pro evropské vzdělávací programy a dále odkazy na internetové stránky, které uveřejnily informace o této akci.

Výstupní zpráva

Dobrý den,

rádi bychom vás, školy pořádající projektové dny „Evropa ve škole, škola v Evropě“, informovali o zveřejnění výstupů akce na stránce „Evropa našima očima“: http://evropanasimaocima.cz/.

V sekcích škol se tam můžete seznámit s průběhem jednotlivých dnů, vašimi zprávami, odkazy, fotografiemi a televizními reportážemi.

Celá stránka je k dispozici i v anglickém jazyce: http://evropanasimaocima.cz/EN, jazykové verze můžete měnit kliknutím na vlaječku.

Jakékoli případné ohlasy nebo připomínky k této webové stránce nám zašlete, zároveň budeme rádi pokud odkaz http://evropanasimaocima.cz/ zveřejníte i na vaší webové stránce školy, obce.

Také prosíme o předání tohoto odkazu na výstupy vašim kolegům, zástupcům zřizovatele, rodičům, hostům akce a regionálním médiím.

Kdykoli se na nás dále obracejte ohledně konzultací k Programu celoživotního učení i k připravovanému Program Evropské komise na období 2014 – 2020.

S díky za skvělou spolupráci s vámi.

Petr Chaluš
Dům zahraničních služeb
Národní agentura pro evropské vzdělávací programy
Na Poříčí 1035/4 I 110 00 Praha 1
Tel.: +420 724 967 591
petr.chalus@naep.cz
http://www.naep.cz/
http://www.dzs.cz/

Odkazytop