Zahradní slavnost

By Ivana Minářová on Červen 17, 2013 in Akce ve školce with No Comments

Vážení rodiče,

ve čtvrtek se bude na zahradě školky konat zahradní slavnost. Hlavním bodem programu bude pasování předškoláků – slavnostní rozloučení se s nimi. Pro děti je připravený skákací hrad, pohádka, občerstvení.

Budeme velmi rádi, pokud se do příprav zapojíte také. Organizačně je už vše zajištěné, ale uvítali bych pomoc s nákupem. Množství necháme na vašich možnostech. Tady je pár typů, co byste mohli nakoupit:

  • pivo v plechovce
  • nealko pivo
  • ovocné pivo (Radler)
  • sušenky
  • lízátka
  • bonbóny
  • další dle vašeho uvážení (s delší dobou trvanlivosti)

Pivo je samozřejmě pro vás, rodiče. Budeme jej na akci prodávat a z vybraných peněz budeme mít možnost nakoupit věci potřebné pro děti.

top