Začátek školního roku

By Ivana Minářová on Srpen 29, 2013 in Informace ze školky with No Comments

Vážení rodiče,

školní rok 2013/2014 začíná v pondělí 2. září 2013. Pro zaměstnankyně školy začal již poslední prázdninový týden – uklízíme, zdobíme, vše připravujeme, aby se dětem z nás líbilo.

Ve třídách Sluníček a Dráčků máme nové paní učitelky – Petru Esslerovou a Jaroslavu Štolfovou, stejně tak je změna ve vedení kuchyně, kterou má od září na starosti paní Milena Vašíčková.

Základní informace nejen o změnách naleznete už nyní na webu školky, stránky průběžně aktualizujeme. Rodiče dětí, které školku navštěvovaly v minulém školním roce, upozorňujeme na změnu při odhlašování a přihlašování dětí (Informace / Stravování) a na změnu platby školného a stravného (Informace / Úhrada školného a stravného).

Na stránky jsme doplnili informace o školních prázdninách (Informace / Organizace školního roku) a plánovaných akcích (Informace / Akce školky), které budeme průběžně doplňovat.

Budeme také rádi, pokud se více zapojíte do tvorby webu, např. poskytnutím informací, kam s dětmi za zábavou, doporučením zajímavého čtení, námětem na vylepšení stránek, atd. Samozřejmě uvítáme i rodiče, kteří se budou podílet na chodu školky, ať už sponzorským darem finančním, materiálním nebo prací.

kalendar-zaskrnuti

top