Přírodní zahrada

By Ivana Minářová on Říjen 4, 2013 in Fotogalerie Informace ze školky with 1 Comment

Vážení rodiče,

jak sami vidíte na přiložených fotografiích, vedeme děti k péči o zahradu, o rostliny a všechno živé na naší zahradě. Dětem ukazujeme, jak správně nakládat na kompost, upravovat zahrádku a starat se o bylinky, které nám potom paní kuchařky přidají do polévky nebo pomazánky. Práce nás baví (samozřejmě jen některé), a tak máme radost, když se něco povede a všichni vidíme výsledek své práce.

V pátek byla na naší zahradě „kontrola“ z Lipky na zahradu v přírodním stylu. Zahrada se p. Křivánkové s kolegyní líbila a tak jsme obdrželi jen malou plaketku přírodní zahrady, kterou dostaneme v listopadu na konferenci o ekologii „Konvička“ a rádi vám ji ukážeme.