Ocenění „Přírodní zahrada“

By Ivana Minářová on Listopad 22, 2013 in Informace ze školky with No Comments

7. listopadu 2013 se konala konference Mrkvička, na které jsme slavnostně převzaly Certifikát a Plaketu „Přírodní zahrada“.

V letošním roce jsme byly pouze dvě mateřské školy, které Certifikát dostaly. Jistě víte, že nic není zadarmo a i my jsme pro získání něco udělali. Bylinkový záhonek, záhonek trvalek, stromy, kompostér atd. Sami vidíte, co vše se hodnotí a co se musí splnit, aby byl titul „Přírodní zahrady“ udělen. Děkujeme rodičům za pomoc při brigádách, je to i jejich ocenění.

Plaketa bude zdobit plot naší školní zahrady. Zatím je jen malá, nemáme splněn bod s okapovou vodou. Příště se polepšíme.

Minulý týden jsme odevzdaly ke konzultaci žádost o dotaci k projektu přírodní zahrada MŽP, o dalších podrobnostech vás budeme informovat.


Certifikát

Certifikát

Plaketa

Plaketa

top