Pipi dlouhá punčocha

By Ivana Minářová on Únor 5, 2014 in Akce ve školce Fotogalerie with No Comments

Dnes nás potěšilo divadlo DOMINO s pěknou pohádkou.

Protože onemocněla jedna z hereček, vyměnilo se představení z Kouzelnické pohádky na pohádku Pipi dlouhá punčocha. Tuto pohádku jsme měli naplánovanou na duben, tak se pohádky vymění a děti o nic nepřijdou.

Divadlo děti zaujalo, protože jsou vždy vtaženy do děje, pomáhají hercům a pak si vyrobí maličkost, kterou se představení dokončí. Dnes to byly indiánské čelenky. Děti s Pipi navštívily cirkus, kde viděly provazochodkyni, košík s hady a fakíra, lvi a opice, žongléry a další atrakce. Spolu s Pipi se potkaly s pirátskou tlupou a přistály na ostrově indiánů, se kterými si zatančily, naučily se písničku, a tím se s námi divadlo DOMINO rozloučilo.

Budeme se těšit na příští pohádku.

top