Divadlo Bolka Polívky

By Ivana Minářová on Březen 2, 2014 in Akce ve školce Fotogalerie with No Comments

Ve středu 26. února jsme se vypravili do divadla Bolka Polívky.

Divadelní představení se jmenovalo „S kamarády za pokladem„. Bylo výchovné, veselé a vtipné tak, že se bavily i učitelky. Herci pomocí protikladů dětem objasnili, že poklad není jen zlato, ale i dobří kamarádi, úcta, pomoc, laskavost, ochota pomoct jeden druhému. Hlavně slušné chování mezi sebou je základem společných a hezkých chvilek. Při hledání těchto pokladů se děti setkaly s pohádkovými postavami, které s hledáním pomohly. Naši kamarádi si vyzkoušeli role herců a pomáhali hledat tuláka Špínu, kterému radili, aby se umyl, a tím získal možnost pomoct s odhalením pokladu.

Cestování bylo dobré a děti hodně statečné, všichni zvládli brněnskou dopravu. Divadlo se dětem líbilo.

top