Naše webové stránky

By Ivana Minářová on Červen 27, 2017 in Novinky with No Comments

Líbí se vám náš web? Rádi se díváte na fotky z akcí, čtete o novinkách, co školka chystá?

Chtěli byste být první, kdo o akcích bude vědět, nebudete muset číst nástěnky, neboť budete mít informace z první ruky? Pomozte mi web tvořit.

Co k tomu potřebujete?

• počítač a umět na něm dělat (pošta, psaní textu, alespoň základy Facebooku)
  • umět ořezat a zmenšit fotografie
  • chtít se naučit něco nového – například s WordPressem, na kterém je náš web postavený. Nebojte se, pokud umíte přečíst email, napsat text, tak to není o ničem jiném. Já sama jsem o tvorbě webu neměla ani ponětí, když jsem se školkovým webem začínala. A jak se mi to hodilo, když jsem pak tvořila své profesní stránky :-)
  • max. 2 hodiny měsíčně

Kolik práce bych dělala já a kolik vy je na vzájemné dohodě. Uvítám samozřejmě rodiče, kteří mají menší děti nebo mladšího sourozence, a kteří by web koncem příštího školního roku zcela převzali do své péče. Není to ale podmínkou ;-)

Zaujalo vás tento text alespoň tak, že se sejdeme a ukážeme si, jak to vypadá ve „střevech“ webu? Napište mi, zavolejte (603734898) nebo řekněte paní ředitelce.

Ivana Minářová

Zajímavosti na Internetu