Zdravé nohy – setkání ze šablon

By Ivana Minářová on Říjen 23, 2017 in Informace ze školky with No Comments

Jako 2. setkání ze šablon jsme pro rodiče připravili povídání a cvičení „Zdravé nohy“. K vyšetření dětí se můžete přihlásit formou zápisu na seznam v jednotlivých šatnách. Cena vyšetření je 200.- Kč, kterou je třeba uhradit před vyšetřením ve třídě Motýlků. Samotné vyšetření bude probíhat 13.11.2017 dopoledne, po vyšetření dostanete písemný výsledek vyšetření. Následně pak 23.11.2017 proběhne beseda a instruktáž ke cvičení, které bude zdarma, a kde je třeba, aby byli rodiče přítomni. Tato beseda je naplánovaná v odpoledních hodinách od 15.30 do 16.30 pro první skupinu, druhá skupiny bude od 16.30 do 17.30 – pokud bude zájem ze strany rodičů o pozdější termín.

Je třeba uvést rodné číslo dítěte, aby mohlo být zdravotní cvičení uhrazeno zdravotní pojišťovnou.

Malé občerstvení zajištěno.

Těšíme se na setkání s vámi.

top